قوانین

قوانین و مقررات

توجه شما عزیزان را به نکات زیر جلب می نماییم.شایسته است با رعایت موارد زیر، ما را در جهت پیشبرد اهداف آموزشی یاری نمایید.

 

صبحانه از ساعت 8 تا 9 صبح سرو می گردد .کودکانی که تمایل دارند در مهدکودک صبحانه میل نمایند قبل از ساعت 9 در مهد حضور داشته باشند . لذا از ساعت 9 صبح برنامه های آموزشی شروع خواهد شد .

 

1-  لطفا مدارک لازم ثبت نام را هرچه سریعتر تکمیل کرده و به دفتر مهد تحویل دهید.

 

2-  لطفا جهت بازگشت فرزندتان، راس ساعت مقرر در مهدکودک حضور یابید و از تاخیر غیر موجه جدا خودداری نمایید.

 

3-  لطفا فرزندتان را تا قبل از ساعت 8:20 به مهدکودک آورده تا فرزندتان با روحیه و انرژی کافی در کلاس ها حضور یابد.

 

4-  کلیه بخش های مهدکودک توسط مسئولین کنترل می شود.حضور شما عزیزان در بخش کلاس ها موجب بی نظمی و مانع آموزش صحیح فرزندتان می باشد.لطفا به هنگام تحویل گرفتن فرزندتان به دفتر مهد مراجعه کرده و منتظر بمانید که وی توسط مربی به شما تحویل گردد و از مراجعه حضوری به بخش کلاس ها جدا خودداری فرمایید.

 

5-  اولیاء گرامی، فرزند بیمار شما محیط یک کلاس و متعاقبا مهدکودک را آلوده مینماید.لطفا از فرزند مریض خود، در منزل مراقبت نموده و پس از حصول سلامتی کامل به همراه گواهی سلامت به مهدکودک مراجعه نمایید.

 

6-  داخل کیف هریک از کودکان دفترچه ارتباط وجود دارد.لطفا مسایل و نکات قابل ذکر را توسط این دفترچه با مربی آنها درمیان گذاشته و از صحبت حضوری با مربی حتی المقدور خودداری نمایید.

 

7-  اردوهای یک روزه به مناسبت های مختلف برگزار خواهدشد، لطفا همکاری های لازم را با مهدکودک مبذول دارید.

 

8- جلسات مشاوره در مهدکودک برقرار میباشد،لطفا در صورت نیاز از دفتر مهد وقت بگیرید.

 

9- از شما عزیزان خواهشمندیم حداکثر تا 25 هر ماه نسبت به پرداخت شهریه ماه بعد اقدام نمایید و از تاخیر در این زمینه خودداری نمایید.

 

با تشکر فراوان، مدیریت مهد

مدارک مورد نیاز ثبت نام

چهار قطعه عکس - کپی واکسیناسیون - کپی شناسنامه